Een goede pitch kunnen geven is essentieel om effectief te netwerken. Hiermee vertel je binnen een minuut wie je bent, wat je doet en wat dat zo bijzonder maakt. Is jouw pitch nog niet perfect? Geen zorgen! Volg dan de training Pitchen & Netwerken.
De training is geschikt voor iedere junior arbeidsmarktprofessional die wil leren om effectief te netwerken en een ijzersterke pitch neer te zetten. Het (aanvangs)niveau van deze training is mbo+.
De training Pitchen en Netwerken wordt op een blended manier aangeboden. Dat betekent dat de training bestaat uit een mix van leeractiviteiten: Online leren (e-learning), klassikaal leren én leren op de werkplek. De theorie bereid je thuis voor, zodat er tijdens de klassikale bijeenkomst meer tijd is voor verdieping en oefenen. Maar dan ben je er nog niet! Na de klassikale bijeenkomst ga je namelijk met een aantal praktijkopdrachten aan de slag. Hier leer je verder door te ervaren, te interacteren en te reflecteren. Het liefst samen met je leidinggevende of een collega als buddy!
De training duurt 1 dag (2 dagdelen).
Bij deze training horen voorbereidende theorie & opdrachten. De studiebelasting hiervoor is circa 8 uur.
Je betaalt voor de training Pitchen & Netwerken € 545 (excl. btw). Het lesmateriaal is hierbij inbegrepen.
Wil je je inschrijven voor deze training? Bel dan 085 4865200. Wij maken je inschrijving dan in orde.
Na het volgen van deze training ontvang je een bewijs van deelname.